ايران
رمز عبورت رو فراموش کردی؟
نام کاربری
ایمیل
رمزعبور
من ضوابط و مقررات کلی و سیاست حفظ حریم خصوصی را مطالعه کردم و آنرا قبول دارم.

بیمارستان کاپی – بیمارستان خصوصی تون رو در این بازی اینترنتی مدیریت کنید!

همه می دونیم که بهترین درمان، خندیدن هست. بازی بیمارستان کاپی با موضوع منحصر به فرد بیمارستان کاپی، این امکان رو به شما میده تا با درمان بیماران با روش ها و داروهای عجیب و خنده دار، بیمارستان خصوصی خودتون رو مدیریت کنید. شما به عنوان یک پزشک جوان وظیفه دارید تا بیمارستان خصوصی خود را از ابتدا بسازید و آنرا به اتاق ها و تجهیزات مختلف پزشکی مجهز کنید تا بتوانید بیماران را با داروهای مختلف درمان کنید. برای خرید دارو و وسایل مورد نیاز پزشکی به شهرک پزشکان سر بزن. یا برای ارسال پیتر بدبو و تهاجم بیگانگان به بیمارستان دشمن ات به شهرک تندرستی برو. همین حالا این بازی جذاب و رایگان را امتحان کن.


حوریه
01.04.2018 - 08:12:30
بازی خوبیه

soheildt14
01.03.2018 - 13:02:41
بیمارستان کاپی خیلی عالی هست
اگه میشد یه گروه تلگرامی راه بندازیم برای بچه های بیمارستان کاپی خیلی بهترم میشد

گذاشتن نظر
  • به صورت رایگان در مرورگر اینترنتی ات بازی کن
  • بدون نیاز به دانلود، بدون نیاز به نصب
  • یکبار ثبت نام کن و در همه سایت ها بازی کن..
ثبت نام رایگان

بازی اینترنتی بیمارستان کاپی به شما این امکان رو میده که به عنوان یک پزشک در بیمارستان خصوصی تون فعالیت کنید. با درمان بیماران، هزینه درمانی دریافت کنید و با پولک کسب شده اتاق ها و تجهیزات درمانی بیشتری را تهیه کنید. با درمان بیماران علاوه بر کسب پولک، امتیاز نیز دریافت خواهید کرد که به شما کمک می کند تا به مراحل بالاتر بازی دست پیدا کنید. در این صورت امکانات و قابلیت های درمانی بیماری های جدیدتر برای شما آزاد خواهد شد.

با داشتن پولک بیشترمی توانید بیمارستان خود را گسترش بدهید و آنرا از یک بیمارستان یک طبقه به یک بیمارستان 5 طبقه ارتقا دهید. برای درمان بیماری های جدید فقط نیاز به داروهای جدید ندارید. بلکه مجهز شدن اتاق های مخصوص برای درمان بیماری مورد نظر نیز ضروری است. اتاق های درمانی مثل اتاق عکسبرداری، روان درمانی و اتاق عمل تنها چند نمونه از اتاق هایی هستند که میتوانی برای درمان بیمارانت بکار بگیری. یکی از جذاب ترین بازی های اینترنتی دنیا را همین حالا در Upjers.com تجربه کن.

هرچه با درمان بیماران امتیاز بیشتری کسب کنی، می توانی سریعتر به مراحل بالاتر بازی برسی. در هر مرحله داروها و قابلیت درمان بیماری های جدیدتری برایت فعال خواهد شد. شما می توانید در موقع استراحت بعد از درمان بیماران سری به شهرک پزشکان بزنی و با همکاری سایر بازیکنان تشکیل انجمن پزشکان خودتان را بدهید. انجمن پزشکان امکان شرکت در مسابقات و همچنین انجام تحقیقات جدید را برایتان فراهم می کند. یا اینکه هدیه ای را از خانم رزواتر خریداری کنی و آنرا به همراه یک پیغام تبریک برای دوستانت بفرستی! تو میتونی یک زندگی جدید را در محیط بازی آنلاین مدیریت بیمارستان کاپی شروع کنی!

بازی تحت مرورگر جذاب بیمارستان کاپی به شما این فرصت را می دهد تا بیمارستان خصوصی تون رو راه اندازی کنید. اما قبل از شروع فعالیت در اون بایستی محیط کثیف داخل طبقه بیمارستان رو تمیز کنید. اگه خوش شانس باشید، امکان داره که زیر آشغال ها چیزهای ارزشمندی پیدا کنید!

سپس بایستی اتاق های درمانی مختلفی را در بیمارستان ات بسازی. بیماران یک به یک روی صندلی انتظار بیمارستان تو می نشینند تا نوبت شون بشه. حالا وقتشه که اونها رو به اتاق مورد نظر ببری و با داروها و وسایل پزشکی درمان شون کنی. پس از تکمیل درمان، بابت اینکار بهت پولک پرداخت میکنه. مقدار پولک پرداختی بهت بستگی به میزان رضایت بیمار داره. علاوه بر کسب پولک، پس از هر درمان امتیاز هم دریافت می کنی. این امتیاز ها بهت کمک میکنه تا به مراحل بالاتر دست پیدا کنی.

شرکت در مسابقات مختلف و رقابت با سایر پزشکان نیز از جمله ویژگی های بازی اینترنتی بیمارستان کاپی است. شما می توانید بیمارانی را که نمی توانید درمان کنید یا اینکه درمان آنها برای شما نمی صرفه را در مرکز تبادل بیمار شهرک پزشکان به سایر پزشکان بفروشید و پولک دریافت کنید. اما به یاد داشته باشید که در این صورت امتیازی بابت درمان بیمار دریافت نخواهید کرد.بیمارستان کاپی یک بازی شبیه سازی شدهاقتصادی در محیط بیمارستان می باشد که امکان تجربه کردن مدیریت یک بیمارستان را به شما میدهد. شما می توانید در این بازی تولید شده توسط شرکت آلمانی Upjers به صورت رایگان بازی کنید. پس چرا معطل هستید؟ همین حالا بیمارستان خصوصی ات را راه اندازی کن!

تبریک عرض می کنیم! به نظر میرسه که اتاق درمان شما آماده معالجه بیماران هست! همه دارن در هر گوشه و کنار از بیمارستان تو صحبت می کنن. امیدواریم که در کارت جدی باشی و به توصیه های پروفسور فلافلینگ توجه کنی تا بتونی در راه مدیریت بیمارستان خصوصی ات موفقیت بشی.

به اندازه کافی دارو و وسایل پزشکی در بمیارستان ات ذخیره کن تا بتونی در کوتاه ترین زمان ممکن بیماران را درمان کنی. در صورتی که اتاق های معالجه ات پر شده باشند، می تونی بیماران را در حین معالجه برای مدت کوتاهی به طرف تخت استراحت ببری. جابجا کردن بیماران بین اتاق ها در زمان مناسب از اهمیت خاصی برخوردار هست. سعی کن بیماران را سریعتر معالجه کنی تا بیماران جدید بتوانند وارد بیمارستان تو شوند! خانم پرستار هم به شما در درمان بیماران کمک خواهد کرد.

همانطوری که ملاحظه می کنید بازی بیمارستان کاپی ماموریت های زیادی را برای شما در نظر گرفته است. با توجه به متنوع بودن کارهایی که باید انجام بدین، هرگز در این بازی خسته نخواهید شد. همین حالا این بازی را به صورت رایگان بازی کنی و آنرا به دوستان خود نیز پیشنهاد دهید.