ايران
رمز عبورت رو فراموش کردی؟
نام کاربری
ایمیل
رمزعبور
من ضوابط و مقررات کلی و سیاست حفظ حریم خصوصی را مطالعه کردم و آنرا قبول دارم.
رویدادها

در رویدادهای پورتال آپجرس شرکت کنید، به شرکت کنندگان دیگه رای بدین و جوایز استثنایی برنده بشین! همین حالا رویدادهای جذاب آپجرس رو کشف کن!

به طرف خلاصه رویداد

لذت بیشتر از اجرای بازی‌ها با نرم‌افزار upjers Playground
بارگذاری سریع‌تر، عدم مشکلات مربوط به فلش و راحتی بازی کردن، با دانلود و نصب نرم‌افزار upjers Playground انجام خواهد شد.
 
به همراه میلیون ها بازیکن در سراسر جهان بازی کن.
میلیون ها بازیکن در سراسر جهان عاشق بازی های اینترنتی شرکت آلمانی Upjers هستند. همین حالا به صورت رایگان ثبت نام کن و عضوی از پورتال بازی های Upjers بشو.
 
 
مزایای پورتال بازی آپجرس
راهنمایی ها، ترفندها و اطلاعات مهم – تجربیات و راهنمایی های خودت رو در اختیار بازیکنان دنبال کننده ات بذار.
 
هیچ آپدیت یا اخباری رو از دست نده
بازی دزد دریایی، بازی اینترنتی مدیریت باغ وحش یا بازی های فانتزی – پورتال بازی اخبار کاملتر به همراه توضیحات بیشتر رو درباره آپدیت های همه بازی ها در اختیارت قرار میده.
 
 
با بازیکنان دنبال کننده ات در ارتباط باش
تجربه های شخصی ات از بازی ها رو با دیگران تقسیم کن و یا از اطلاعات بازیکنان دیگر استفاده کن. آپجرس یک پورتال رایگان منحصر به فرد بازی های اینترنتی رو در اختیار شما قرار میده.
 
ثبت نام رایگان

عاشق بازی های اینترنتی هستی و میخواهی با سایر بازیکنان علاقمند به چنین بازی هایی در ارتباط باشی؟ به دنبال ترفند ها و راهنمایی های بیشتر بازی هستی؟ میخوای اطلاعات بیشتری از بازی های مورد علاقه ات کسب کنی یا در جستجوی تاپیک های گفتگویی که قبلا درباره بازی مورد علاقه ات ایجاد شده هستی؟ پس پورتال آپجرس همان چیزی هست که به دنبالش می گردی! پورتال آپجرس هر آنچه را که میخواهی درباره محتوای بازی های Upjers ، به روز رسانی ها و جدیدترین اخبار آنها بدانی را در اختیار شما قرار میدهد. پورتال محور ارتباطات حول بازی های جذاب آپجرس هست!

درباره بازی های ما اطلاعات بیشتری کسب کن، با سایر بازیکنان دوست بشو، اخبار خود را گروه های بازیکنی ارسال کن و نظرات خود را پیرامون بازی ها با سایر کاربران به اشتراک بگذار. شما میتونین با پست نظر خودتون، به اشتراک گذاشتن تجارب خود و همچنین ارتباط با سایر بازیکنان، جزئی از پورتال بازی آپجرس بشین. پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص بازی ها اعلام کنید. چون ما به دنبال شنیدن نظرات شما هستیم! پورتال بازی آپجرس شیوه های متنوعی از ارتباطات بین بازیکنان را به شما ارائه می کند. هنوز اکانت پورتال نداری؟ پس میتونی همین حالا به صورت رایگان یک اکانت پورتال برای خودت ایجاد کنی!

با ثبت نام در پورتال ما میتونی به تمام امکانات پورتال بازی های پارسی آپجرس ما دسترسی داشته باشی. تبادل اطلاعات با سایر بازیکنان، ارسال پیغام و کارت های تبریک جذاب به سایر بازیکنان از جمله ویژگی های در دسترس شما در پورتال می باشد. باغ وحش رایگان من, MyFantasticPark, Upologus, Koyotl, بیمارستان کاپی یا مزرعه رایگان من - همین حالا دنیای بازی های آپجرس را در پورتال بازی های پارسی آپجرس تجربه کن.

پورتال بازی های آپجرس آخرین اخبار پیرامون به روز رسانی ها، امکانات جدید و تغییرات بازی را در اختیارت قرار می دهد. با سایر بازیکنان در بحث ها شرکت کن، تجربه هایت در بازی را با دیگران به اشتراک بگذار و با سایر بازیکنان دوست شو. به محض ایجاد یک اکانت پورتال، میتوانی به همه ویژگی های پورتال بازی های آپجرس دسترسی داشته باشی. برای سایر دوستانت که از بازی مورد علاقه ات هنوز خبر ندارن دعوت نامه بفرست یا اینکه به گروه های بازی بپیوند.

از طریق بخش بازی هاs میتونی به سادگی بازی های جدیدی رو به اکانت پورتال ات اضافه کنی. اگه هنوز اکانت پورتال نداری، توصیه می کنیم که حتما یک اکانت پورتال رایگان ایجاد کن. پورتال بازی های آپجرس برای ده ها میلیون بازیکنان سراسر جهان در دسترس است. به همین خاطر این پورتال در چندین زبان مختلف تهیه شده است.

بازی های اینترنتی تحت مرورگر به عنوان یک پدیده استثنایی در محیط وب هر کاربری را در هر سن و سالی و با هر شغل و پیشه ای به طرف خود جذب می کند. بنابراین بازیکنان و کاربران پورتال بازی های آپجرس را همه اقشار جامعه از سراسر جهان تشکیل می دهد.

به دنبال بازی های جذاب و سرگرم کننده هستی؟ پس جای درستی اومدی! در باغ وحش رایگان من، بچه حیوانات دوست داشتنی تولیدمثل کن. در مزرعه رایگان من، کشاورزی و دامپروری کن. در بیمارستان کاپی، بیمارانت را درمان کن.Upjers حقیقتا بازی های اینترنتی متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد. همین حالا به دنیای بازی های -استراتژیکی, -جنگی and بازی های مدیریت مالی ملحق شو.

به کمک پورتال آپجرس بدون نیاز به حفظ کردن و وارد کردن رمز عبور اکانت های مختلف بازی، میتونی تنها با یکبار ورود به همه بازی های آپجرس دسترسی داشته باشی. دسترسی به پورتال بازی های آپجرس و ارتباط با سایر بازیکنان نیز از ویژگی های این پورتال می باشد! ارسال پیغام به سایر بازیکنان، تشکیل گروه های بازی، ارسال دعوت نامه و کارت تبریک به سایر بازیکنان و ده ها قابلیت دیگر از ویژگی های پورتال آپجرس است.

ارسال کارت های تبریک به دوستان، دوستیابی، پیوستن به گروه ها و بحث پیرامون بازی های مورد علاقه و کسب اطلاع از آخرین اخبار بازی. Upjers.ir تجربه ای متفاوت از پورتال بازی را در اختیار شما قرار می دهد. همین حالا ثبت نام کن و به صورت رایگان از مزایای پورتال بازی های آپجرس استفاده کن.