10
می

انتشار نسخه جدید مرورگر اختصاصی آپجرس! + 3 بازی جدید! (حتما دانلود کنید!)

نسخه جدید نرم افزار Upjers Playground به همراه 3 بازی جدید برای بازیکنان ایرانی منتشر شد!

بازیکنان عزیز،

پیش تر با نرم‌ افزار اختصاصی Upjers Playground آشنا شده اید. اگر تاکنون با این نرم افزار آشنا نشده اید به لینک زیر مراجعه کنید:
viewtopic.php?f=68&t=874

امروز نسخه جدید این نرم افزار منتشر شده و بهتر و راحت تر از قبل می توانید از بازی ها استفاده کنید. همانطور که قبلا هم اعلام کردیم، استفاده از این نرم افزار نیازی به فلش پلیر یا نصب سایر برنامه های جانبی ندارد و صرفا برای راحتی شما در اجرای بازی ها طراحی و تولید شده است.

نکته قابل توجه این است که در سرور های ایران، سه بازی My Free Circus، Stonies و MyFreeFarm 2 نیز قرار گرفته است. البته این بازی ها در سرور و به زبان خارجی قابل دسترسی هستند و فعلا نسخه فارسی آنان در دسترس نیست که امیدواریم بتوانیم در آینده آن را برای شما عزیزان آماده سازیم.

اگر دوست دارید پارک و سیرک مخصوص خودتان را داشته باشید و وسایل تفریحی و خنده دار زیادی را برای بازدیدکنندگان خود آماده کنید، بازی My Free Circus را از دست ندهید. این بازی جزو محبوب ترین و پرطرفدار ترین بازی های آنلاین و برای نسخه های موبایلی می باشد.

با اجرای بازی Stonies نیز به دوران انسان های نخستین سفر کرده و در مکانی بی آب و علف برای زنده ماندن و شکار تلاش خواهید کرد. این بازی هم بسیار سرگرم کننده است و بدون شک لحظاتی خوش و لذت بخش را برایتان رقم خواهد زد.

بازی MyFreeFarm2 هم که قبلا برایتان معرفی کرده ایم، همان نسخه موبایلی بازی مزرعه رایگان من است. البته محیط و سبک بازی تا حدود زیادی تفاوت دارد، اما با این حال با توجه به استقبال زیاد بازیکنان، آن را در نرم افزار Upjers Playground در اختیار شما قرار داده ایم.


شما می توانید با مراجعه کردن به لینک زیر، نسخه جدید این بازی را دانلود و نصب کنید:

https://ir.upjers.ir/upjers-playground

تگ ها: نرم افزار آپجرس, بازی آنلاین, بازی اینترنتی, آپدیت جدید