ايران
رمز عبورت رو فراموش کردی؟
gamepic
08.04.2018
در این خبر می خواهیم شما رو با بازی myfreefarm2 آشنا کنیم!

سلام بازیکنان عزیز،

همه شما با بازی مزرعه رایگان من آشنایی دارید و حتی تجربه اجرای این بازی محبوب دارید. پس از مدت ها، نسخه مبتنی بر موبایل این بازی تحت نام MyFreeFarm 2 در گوگل پلی و اپ استور منتشر گردید. شما همین حالا هم می توانید اپلیکیشن موبایلی این بازی رو دانلود و نصب کنید. البته این بازی در حال حاضر از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند.
تصویر

مسئله جالب توجه این است که چندی پیش نسخه تحت مرورگر این بازی هم منتشر شد و علت آن استقبال زیاد از بازی بود. شما می تونید این بازی رو ّبا رفتن به لینک myfreefarm2.upjers.com/en اجرا کنید. البته این بازی هم در حال حاضر از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنه و امیدواریم به زودی بتوانیم نسخه پارسی این بازی رو هم منتشر کنیم.
تصویر

برای دسترسی و ثبت نام در این بازی، فقط و فقط کافیه با اکانت پورتال خودتون وارد بشین! بله، حتی با اکانت پورتال متعلق به سرور ایران هم می تونید این بازی رو اجرا کنید! کافیه وارد اکانت پورتال شده و سپس به لینک بالا مراجعه کنید.

در این بازی انواع کار های مزرعه داری همچون کاشت و درو کردن، تولید محصولات لبنی، نگهداری دام ها و حیوانات اهلی، تجارت با بازیکنان دیگر، کسب پول و... انجام میگیره! همچنین می تونید با سایر بازیکنان هم در ارتباط باشید.

این بازی بسیار جذاب و دوست داشتنی هست و حتما ازش لذت خواهید برد.

هر سوالی داشتید می توانید در همین تاپیک ارسال کنید.

تگ ها: مزرعه رایگان من 2, بازی آنلاین, بازی اینترنتی, بازی پرطرفدار, بازی جدید