ايران
رمز عبورت رو فراموش کردی؟
نام کاربری
ایمیل
رمزعبور
من ضوابط و مقررات کلی و سیاست حفظ حریم خصوصی را مطالعه کردم و آنرا قبول دارم.
2
اکتبر
اضافه شدن محوطه ژوراسیک به بازی!
دوران جدیدی از زمین شناسی به بازی اضافه گردید!

مدیر عزیز باغ وحش سلام،

بدون اغراق تو یکی از با لیاقت ترین مدیران باغ وحش در دنیا هستی. چرا که مسئولیت های تو در باغ وحش چند وجهی بوده و تو از جنبه های مختلفی به حیوانات خدمت گزاری می کنی!

خودت را برای کشف در دنیای جدید ژوراسیک آماده کن! این قسمت هم اکنون از موزه تاریخ طبیعی بازی در دسترس بوده و می تونی اون رو آزاد کنی و وارد دنیای چدید زمین شناسی شوی!

ژوراسیک یکی از دوره‌های زمین‌شناسی در دوران میانه‌زیستی (مزوزوئیک) است. طول زمانی این دوره به ۱۹۹٫۶-۱۴۵٫۵ میلیون سال پیش برمی‌گردد و به سه دوره ژوراسیک پسین، میانی و پیشین تقسیم می‌شود و نام خود را از کوه‌های ژورا در آلپ گرفته‌است. اولین پرندگان در این دوره بوجود آمدند. همچنین مهره‌داران نیز مانند ماهی و دایناسور و... در این دوره فراوان بودند.

هم اکنون بازیکنانی که حداقل به مرحله 9 در قسمت موزه تاریخ طبیعی رسیده باشند، می توانند خانه ژوراسیک را با پرداخت 75,000,000 پولک یا 200 الماس خریداری کنند! خرید این قسمت با الماس به صرفه تر به نظر میاد!

تو در این محوطه می توانید یک باستان شناس حرفه ای رو برای شکار فسیل‌های مختلف ارسال کرده و به او 100,000 پولک پول دهی (در ازای استخدام)

همانند دوره های قبلی زمین شناسی، این قمت نیز شامل دوره ها و عصر های مختلف بوده و فعلا می توانی فسیل حیوانات منقرض شده ای همچون "دیلوفوسور" و "کهن‌بال" را کشف کنی! عجله نکن حیوان سومی هم تحت نام "دوتیرکی" وجود داره که اونم میتوانی کشف کنی. البته پس از کشف فسیل های دو حیوان قبلی!
تصویر

کهن بال:
دایناسوری گوشتخوار از دورهٔ ژوراسیک می‌باشد. این دایناسور از نیاکان پرندگان به شمار می‌رود که حدود ۱۵۰ تا ۱۵۵ میلیون سال قبل در دوره ژوراسیک در مجمع‌الجزایری در دریای گرمسیری کم‌عمق در جنوب آلمان زمانیکه اروپا خیلی نزدیک به استوا بوده‌است

تو برای احیا کردن اون، نیاز به تکمیل اسکلت کامل او داری. به همین دلیل باید 13 قطعه از اسکلت این حیوان رو پیدا کنی. پس از احیا کردن مشخصات اون به صورت زیر خواهد بود:

نوع محوطه قابل زندگی: جنگلی، علفزاری و سنگی
فضای مورد نیاز: 9 واحد فظا
حداکثر تعداد قابل نگهداری در یک محوطه: 10
هزینه پرورش: 320,000 پولک
شانس تولید مثل:3%
مدت زمان پرورش و بالغ شدن: 600 دقیقه
امتیاز در ازای رسیدگی و نگهداری: 210

تصویر

دیلوفوسور:
نام یک سرده از کلاد ددپایان است. اون ها یکی از طولانی ترین دایناسور ها بودند و دم آن ها شبیه شلاق بود. گردنشان دراز و بسیار ترسناک بوده اند.

تو برای احیا کردن اون، نیاز به تکمیل اسکلت کامل او داری. به همین دلیل باید 13 قطعه از اسکلت این حیوان رو پیدا کنی. پس از احیا کردن مشخصات اون به صورت زیر خواهد بود:

نوع محوطه قابل زندگی: علفزاری، دشتی
فضای مورد نیاز: 60 واحد فظا
حداکثر تعداد قابل نگهداری در یک محوطه: 10
هزینه پرورش: 420,000 پولک
شانس تولید مثل:2%
مدت زمان پرورش و بالغ شدن: 2880 دقیقه
امتیاز در ازای رسیدگی و نگهداری: 220


تصویر

اما این همه چیز نیست:
4 اکتبر، روز جهانی حیوانات هست. به همین دلیل این وظیفه ماست تا رویداد ویژه ای رو به این مناسبت تدارک ببینیم!

از روز چهارشنبه 11 مهر تا تا روز 17 مهر ماه، تولید مثل تمامی حیوانات شما به صورت 2 قلو خواهد بود. همچنین امتیاز آن نیز به صورت دوبل محاسبه خواهد شد. توجه داشته باش که حتی اگر تولید مثل موفقیت آمیز نباشه، 2 برابر امتیازت را دریافت خواهی کرد!
تصویر

از بازی لذت ببرید.
منتظر آپدیت های بعدی باشید.

تیم باغ وحش رایگان من

تگ ها: ژوراسیک, بازی انلاین, بازی اینترنتی, باغ وحش رایگان من, بازی مدیریتی