ايران
رمز عبورت رو فراموش کردی؟
نام کاربری
ایمیل
رمزعبور
من ضوابط و مقررات کلی و سیاست حفظ حریم خصوصی را مطالعه کردم و آنرا قبول دارم.
باغ وحش رایگان من – پرسش‌ و پاسخ‌های متداول در مورد بازی و حیوانات زیبا

!

در باغ وحش رایگان من، شما به عنوان مدیر یک باغ وحش، کارها و وظایف زیادی دارید که در انتظار شماست! شما باید نقش‌های گوناگونی از جمله باغبانی، سرپرست حیوانات، فروشنده انواع نوشیدنی و مواد غذایی و ... را ایفا کنید. همچنین برای رفع نیاز‌های بازدیدکنندگانتان امکاناتی در بازی قرار داده شده است که باید از آن‌ برای رفع نیاز‌های آنان کمک بگیرید. بنابراین خودت را برای مدیریت یا باغ وحش باشکوه آماده کن!

  • باغ وحش خودت را گسترش بده و جایگاه لازم رو برای بیش از 70 نوع حیوان از هشت محوطه‌ی مختلف فراهم کن. ساختمان‌های بزرگ افتتاح کن، غرفه‌های رنگارنگ و متنوع برای عرضه‌ی انواع محصولات مثل دکوراسیون، اسباب‌بازی، نوشیدنی و ... رو برای بازدیدکنندگان ات بساز.
  • با تولید مثل کردن حیوانات، این شانس رو به بازدیدکنندگان‌ات بده تا از دیدن حیوانات خوشگل و کوچک لذت ببرند.
  • برای خودت دوستان خوب پیدا کن و با ارسال هدیه، به آن‌ها ابراز دوستی و محبت کن. همچنین با ارسال قطعه‌کارت های متنوع و کمیاب، اون‌ها رو خوشحال کن.

شما می‌توانید به پاسخ بسیاری از سوالات خود در مورد چگونگی یافتن دوستان، محوطه، حیوانات، بازدیدکنندگان و ... دست پیدا کنید. شما کافیست ابتدا سوالات خود را در خصوص نحوه ثبت‌نام در بازی بیابید و پس از ثبت نام در بازی درباره نحوه‌ی بازی کردن و چگونگی دریافت امتیاز از بازی به راهنمایی‌هایی که قرار داده شده است مراجعه کنید تا بتوانید هر چه سریعتر باغ وحش خودتون رو آماده کنید.

مراقبت و نگهداری از حیوانات زیبا، گونه‌های عجیب و غریب در محوطه‌های تراریوم، طراحی شگفت‌انگیز باغ وحش قطعا تجربه جدیدی برای شما در بازی تحت مرورگر باغ وحش رایگان من خواهد بود.