باغ وحش رایگان من

باغ وحش رایگان من – باغ وحش شخصی ات رو در این بازی ایجاد کن!

حیوانات دلربا، محیط جذاب و دلنشین بازی، امکانات و ویژگی های متنوع در بازی های اینترنتی باغ وحش. بازی اینترنتی سرگرم کننده باغ وحش رایگان من (My Free Zoo) این امکان رو برای شما فراهم میکنه تا بتونین باغ وحش آنلاین خودتون رو داشته باشید. شما می توانید محوطه های مختلف نگهداری حیوانات و جاده های گوناگون بسازید و باغ وحش تون رو با گل ها، درختان و وسایل تزئینی دیگر آراسته کنید تا محیط دلپذیری رو برای حیوانات تون مهیا کنین.

هرچه باغ وحش تون رو بیشتر گسترش بدین، بازدیدکنندگان باغ وحش تون هم بیشتر میشه که این باعث افزایش درآمد شما از باغ وحش تون میشه. بازی باغ وحش رایگان من یک بازی اینترنتی رایگان است. لذت این بازی جذاب شبیه سازی شده باغ وحش که توسط شرکت آلمانی Upjers تهیه شده است را به صورت رایگان تجربه کنید!

amirroodbari12
گنده
حسینکله
واقعاعالیه

باغ وحش رایگان من در Upjers.ir

باغ وحش آنلاین ات رو طراحی کن!

رایگان بازی کن!

چه چیزهایی در باغ وحش رایگان من منتظر ما هستند؟! بازی اینترنتی جذاب باغ وحش رایگان من که از تولیدات کمپانی آلمانی Upjers است، این امکان رو به شما میده تا نقش مدیر یک باغ وحش رو داشته باشید. اولین و مهمترین وظیفه شما نجات باغ وحش متروکه از طریق جذب بازدیدکننده جدید هست که با دریافت حق ورودیه از بازدیدکنندگان، باغ وحش شما نجات پیدا خواهد کرد. شما با ساختن محوطه های نگه داری حیوانات، جاده های مختلف، درختان و گل ها و دکه های اسنک می توانید به این هدف برسید.

تنوع رمز موفقیت شماست! هرچه حیوانات، وسایل تزئینی و گیاهان متنوع بیشتری در باغ وحش تون قرار بدین، بازدیدکنندگان بیشتری هم می توانید جذب کنید. در نتیجه پولک بیشتری هم کسب می کنید! بنابراین شما می توانید پولک کافی برای سرمایه گذاری در باغ وحش تون بدست بیارین تا اونو بیشتر گسترش بدین. در هر مرحله جدید، حیوانات جدیدی برای شما آزاد میشه که میتونین اونها رو در محوطه های مخصوص خودشون قرار بدین. باغ وحش رایگان من به عنوان یک بازی اینترنتی امکان بازی کردن رایگان را برای شما فراهم کرده است.

کافیه یک کامپیوتر متصل به اینترنت داشته باشی تا بتونی باغ وحش آنلاین شخصی ات رو راه اندازی کنی! در پورتال بازی ما ثبت نام کن و یک اکانت رایگان ایجاد کن تا بازی رو شروع کنی! تو فقط چند کلیک تا دست یافتن به باغ وحش شخصی ات فاصله داری. همین حالا بازی رو شروع کن تا امکانات و جذابیت های بازی باغ وحش رایگان من رو متوجه بشی!