08
می

دریافت گوسفند مجارستان + گوسفندان ساحلی در ازای خرید سکه!

از امروز برای مدت محدودی در ازای خرید حداقل 100 سکه یا بیشتر، یک گوسفند در مجارستان به صورت رایگان برای صندوق پستی کلبه خود هدیه خواهی گرفت!
2018-05-08

مزرعه دار عزیز،

تا حالا چیزی درباره کشور مجارستان شنیده ای؟ اصلا می دانی مجارستان در کجای این کره خاکی قرار گرفته است؟ اگر پاسخ تو منفی است، پس بهتر است گوسفند مزرعه را همراهی کرده و با اون به کشور مجارستان سفر کنی!

بله، از امروز برای مدت محدودی در ازای خرید حداقل 100 سکه یا بیشتر، یک گوسفند در مجارستان به صورت رایگان برای صندوق پستی کلبه خود هدیه خواهی گرفت! در نظر داشته باش که کمپین ویژه پرداخت ما هم برقراره و می تونی تا مقدار خیلی زیادی سکه رایگان دریافت کنی!
تصویر

الان زمان مناسبی برای سفر به کشور مجارستان هست و آب و هوای آنجا نیز بسیار عالیست! در کنار آن، گوسفندان دیگر هم به سواحل این کشور رفته اند!

اگر هم 200 سکه خریداری کنید، 2 عدد از این آیتم رو دریافت خواهی کرد!

مجموعه گوسفندان جدید هم از امروز برای مدت محدودی به بازی اضافه شده است. این مجموعه، مربوط به گوسفندان ساحلی می باشد. گوسفندان تصمیم گرفته اند از فصل زیبای بهار کمال استفاده را برده و در سواحل مختلف به سرگرم کردن و لذت بردن از محیط بپردازند!
تصویر

بسته های مخصوص گوسفندان ساحلی با هر خرید حداقل 200 سکه قابل دریافت هستند. اگر 200 سکه خریداری کنید، 1 بسته - اگر 500 سکه خریداری کنید 3 بسته و اگر 1000 سکه خریداری کنید، 7 بسته از این گوسفندان را برای تکمیل مجموعه جدید کلبه خود دریافت خواهید کرد! هر بسته شامل یه عدد از این گوسفندان به صورت شانسی خواهد بود.
تصویر

این گوسفندان هر روز به شما امتیاز خواهند داد!

از بازی لذت ببرید.

تیم مزرعه رایگان من!

تگ ها: گوسفند مجارستان, مزرعه رایگان من, بازی آنلاین