ايران
رمز عبورت رو فراموش کردی؟

بازی های آنلاین بدون نیاز به نصب

در اینجا میتونین لیست تمام بازی های رایگان ما رو مشاهده کنین! بازی های آنلاین جذاب در ژانرهای مختلف. استراتژیکی، جنگی یا مدیریت مالی – آپجرس برای هر سلیقه ای بازی داره!

بهترین بازی اینترنتی مزرعه داری!
انجام دادن
محبوب ترین بازی اینترنتی مربوط به حیوانات!
انجام دادن
بیمارستان اینترنتی شما
انجام دادن

بازی ها از ابتدای پیدایش بشر را به سوی خود جذب کرده است. از عهد باستان تا عصر تکنولوژی، بازی کردن جزو نیازهای انسان بوده است. رقابت با سایرین در مسابقات یا همکاری با سایر دوستان در بازی از طریق تشکیل گروه یا سازمان جزو فعالیت های جذاب چنین عرصه ای است. بازی های اینترنتی شکل تازه ای از بازی کردن را به بازیکنان خود ارائه می دهند. برخلاف بازی های تخته ای که از نظر تعداد بازیکنان محدودیت دارند، بازی های آنلاین این محدودیت را برطرف کرده اند.

بنابراین بازی های ما امکان پیوستن به هزاران بازیکن را در یک سرور معین برای شما فراهم می کنند. شما می توانید روابط دوستی مجازی داشته باشید، ترفندها و تکنیک های بازی خود را در تالار گفتگوی بازی های آپجرس به اشتراک بگذارید. با تقدیر از به روز رسانی های منظم بازی ها، همواره امکانات و ویژگی های جدیدی به بازی های اینترنتی ما افزوده می شود تا جذابیت بازی همچنان برای بازیکنان حفظ گردد. هرچه بیشتر بازی کنید و به مراحل بالاتر برسید، امکانات و ویژگی های بیشتری در بازی برای شما آزاد می شود.

بازی های آنلاین و بازی های تحت مرورگر تجربه ای جدید از بازی کردن را به شما عرضه می کند. لیست بازی های تحت مرورگر ما را از بازی های جذاب مدیریت باغ وحش تا بازی های فانتزی و شبیه ساز اقتصادی را می توانید در Upjers.ir مشاهده کنید. چه شما عاشق بازی های استراتژیکی باشید یا بازی های جنگی و یا بازی های مدیریت مالی، بازی های آنلاین ساخته شده توسط شرکت آلمانی Upjers شما را به اوج لذت بازی کردن در محیط وب می برند! تنها چیزی که برای شروع نیاز دارید، یک کامپیوتر متصل به اینترنت و یک آدرس ایمیل معتبر برای ثبت نام دارید. حال می توانید از هر کجا به اکانت بازی خود دسترسی داشته باشید و از این سرگرمی ها لذت ببرید.

فقط وارد یک اکانت بشین و همه بازی ها رو بازی کنید: به لطفا راه اندازی پورتال بازی های آپجرس، دسترسی به بازی ها آسان تر شده است. پورتال بازی این امکان را به شما می دهد تا به صورت مستقیم و بدون هیچگونه دردسری به همه بازی های تولید شده آپجرس از طریق upjers.ir دسترسی داشته باشید. تنها چیزی که نیاز دارید یک اکانت پورتال هست که می توانید به صورت رایگان ایجاد کنید. حال می توانید اکانت های فعلی بازی های خود را به اکانت پورتال اضافه کنید و بازی های اینترنتی آپجرس را در یک اکانت سازماندهی کنید. ضمن اینکه میتوانید دستاوردهای ویژه ای در پورتال دریافت کنید و با کسب امتیاز رتبه خود را در بین سایر کاربران پورتال ارتقا بدهید.

Upjers بازی های اینترنتی متنوعی را ارائه می دهد و به لطفا پورتال شما می توانید به سادگی بازی های با موضوعات مختلف را امتحان کنید. کاشتن محصولات کشاورزی در کشتزار یا تولید محصولات دامی در واحد های تولیدی مزرعه رایگان من، درمان بیماری های عجیب و غریب در بیمارستان کاپی، مراقبت و تولیدمثل گونه های جانوری کمیاب در باغ وحش رایگان من تنها برخی از ویژگی های بازی های اینترنتی Upjers هست.

پورتال بازی های Upjers به شما این امکان را می دهد تا فقط با ورود به یک اکانت به همه این خواسته ها برسید. در upjers.ir ثبت نام کن. تنها چیزی که نیاز داری یک آدرس ایمیل و یک کامپیوتر هست. به محض ثبت نام میتونی شروع به بازی کردن کنی. دنیای بازی های اینترنتی جذاب Upjers را همین حالا به صورت رایگان شروع کن.

از این بازی ها میشود به عنوان یک پدیده یاد کرد. با وجود اینکه بازی های تحت مرورگر چند سالی است که به دنیای اینترنت پا گذاشته اند، ولی در همین مدت کوتاه توانسته اند میلیون ها طرفدار در سراسر دنیا بدست آورند. این بازی ها در ابتدا با هدف تولید سرگرمی های تحت وب با حجم گرافیکی سبک و مبتنی بر بازی متنی ایجاد شد تا بازیکنان با هر نوع اتصال اینترنتی بتوانند از آن استفاده کنند. به تدریج با توسعه بازی های تحت مرورگر نمونه های متنوع و رنگارنگی از چنین بازی هایی به بازار عرضه شد تا بتواند هر سلیقه ای را جذب خود کند.

از بازی های فانتزی گرفته تا بازی های شبیه سازی شده اقتصادی. تنها ظاهر این بازی ها در موفقیت چنین بازی هایی نقش نداشت. بلکه محتوا و تکنولوژی بکار رفته در آنها که امکان بازی کردن برای هر کاربری را با حداقل پیش نیازها و به صورت رایگان فراهم می کرد نیز از عوامل موفقیت چنین بازی های بوده است. با این وجود امکان خرید آیتم های ویژه بازی ها در ازای پرداخت پول واقعی نیز برای بازیکنان حرفه ای نیز در نظر گرفته شده است. بازی کردن در بازی های تحت مرورگر به صورت کاملا رایگان یا در ازای خرید آیتم های ویژه بازی کاملا بستگی به بازیکن دارد.

یکی دیگر از مزایای بازی های تحت مرورگر عدم نیاز به دانلود یا نصب هیچگونه برنامه اضافه ای می باشد. بنابراین بازیکنان در هر کجا چه در منزل یا کافی نت و با هر وسیله متصل به اینترنت می توانند به بازی بپردازند و اوقات فراغت سرگرم کننده ای را در محیط وب داشته باشند. بازی های اینترنتی تحت مرورگر با موضوعات و سبک های متنوع میتوانند هر کاربری را با هر سلیقه ای ساعت ها سرگرم بازی کنند.