چگونه می توانم حساب بازی‌ را به حساب کاربری خود در پورتال متصل کنم؟

در مرحله اول، شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری در پورتال دارید. در صورتی که شما به تازگی به عضویت در هر یک از بازی های ما در آمده‌اید به طور خودکار حساب کاربری شما به پورتال متصل خواهد شد و با استفاده از اطلاعات حساب کاربری بازی خود می توانید وارد سایت پورتال شوید.

اما در صورتی که به هر دلیل حساب کاربری بازی شما به پورتال متصل نشده است می توانید یک حساب جدید در پورتال ایجاد کنید.

برای ورود به حساب کاربری بازی خود از طریق پورتال، پس از ورود به حساب خود بروی زبانه‌ی "بازی های من" کلیک کنید و با انتخاب بازی مورد نظر، می توانید وارد بازی شوید.

                                                  

در صورتی که می خواهید حساب فعلی بازی خود را به پورتال متصل کنید بروی‌ زبانه‌ی "اکانت های بازی متصل شده فعلی" کلیک کنید.

حال لیست بازی هایی را که امکان متصل کردن آنان به حساب پورتال شما وجود دارد نمایش داده خواهد شد. حال بروی بازی مورد نظر خود کلیک کنید تا به پنجره بعدی هدایت شوید.

در پنجره ایجاد شده پس از انتخاب سرور مورد نظر، وارد کردن نام کاربری و رمز عبور حساب بازی خود، بروی گزینه‌ی "اکانت های بازی متصل شده فعلی" کلیک کنید.

                                               

تبریک می گوییم، شما موفق به متصل کردن حساب کاربری بازی خود به پورتال شدید و از این پس می توانید از طریق پورتال وارد بازی خود شوید.

 

تذکر مهم:

لطفاً توجه داشته باشید، برای ورود به بازی خود از طریق صفحه اصلی خود  هر یک از بازی‌ ها، می بایست از طریق اطلاعات حساب پورتال خود اقدام کنید.

برگشت