پیشنهاد ویژه خرید سکه/الماس آپجرس دقیقا چیه؟

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد ویژه خرید سکه/الماس آپجرس دقیقا چیه؟

در طول برگزاری این کمپین تعداد سکه/الماس های خریداری شده هر 5 بازیکن، دو برابر خواهد شد! (برای خرید های حداقل 12 سکه/الماس یا بیشتر)
پس با کمی خوش شانس بودن میتونین در ازای خرید سکه یا الماس در بازه زمانی فعال بودن این کمپین، 2 برابر سکه یا الماس دریافت کنید.

 

آیا من باید 5 بار سکه/الماس بخرم تا تعداد سکه/الماس های دریافتی ام دوبرابر بشه؟

خیر – تمام خریدهای بازیکنان در کلیه بازی های آپجرس (در سرور های تمام کشورها) که بیش از 12 سکه/الماس خریداری کنن، در این طرح شرکت داده میشن و خریدهای مضرب 5 ، دو برابر سکه/الماس دریافت خواهند کرد.
به عنوان مثال:
خرید شماره 1: 20 سکه در مزرعه رایگان من (از سرور 8 آلمان)
خرید شماره 2: 50 الماس در باغ وحش رایگان من (از سرور 1 ایران)
خرید شماره 3: 20 سکه در بیمارستان کاپی (از سرور 1 هلند)
خرید شماره 4: 100 سکه در مزرعه رایگان من (سرور 1 برزیل)
خرید شماره 5 (مضربی از 5) برنده طرح : 35 سکه در مزرعه رایگان من (از سرور 3 ایران) – در این صورت بازیکن 70 سکه (معادل دو برابر سکه دریافت خواهد کرد)
برندگان بعدی: خرید شماره 10 – خرید شماره 15 – خرید شماره 20 – و خریدهای مضرب 5 بعدی

 

این طرح پیشنهاد ویژه در کدام بازی ها اعمال شده است؟

این پیشنهاد ویژه برای همه بازی های آپجرس ( و در سرورهای همه کشورها) به جز بازی های خارجی که در حالت اجرای آزمایشی هستند ، در نظر گرفته شده است.

 

چرا باید میزان هر خرید سکه/الماس من برای شرکت در این طرح حداقل 12 سکه/الماس باشد؟

برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، حداقل تعداد سکه یا الماس خریداری شده برای شرکت در این طرح ویژه 12 عدد انتخاب شده است. این میزان حداقل بوده و مسلما در صورت خرید تعداد بیشتر، بازیکنان می توانند 2 برابر سکه یا الماس هدیه بگیرند.

 

آیا در صورت خرید مجموعا 12 سکه/الماس برای چند بازی، در این طرح شرکت کنم؟

خیر- متاسفانه چنین امکانی وجود نداره. برای شرکت در این طرح بایستی در هر بار خرید حداقل 12 سکه یا الماس را سفارش دهید.

 

چه اتفاقی برای خرید سکه یا الماس کمتر از 12 عدد میفته؟

در این صورت شما به همان میزان عادی که خریداری کردید سکه یا الماس دریافت خواهید کرد و در این طرح ویژه شرکت داده نخواهید شد. به عنوان مثال: با خرید 5 سکه، همان 5 سکه را در اکانت خود دریافت خواهید کرد.

 

آیا همه سرویس های پرداخت برای طرح ویژه پرداخت در نظر گرفته شده؟

بله – شما برای شرکت در این طرح ویژه می توانید از هر کدام از سرویس های پرداخت موجود در صفحه پرداخت استفاده کنید.

 

برخی بسته های خرید سکه یا الماس به صورت عادی میزان مشخصی سکه/الماس اضافه هدیه می دهند. آیا چنین بسته هایی نیز شامل این طرح ویژه می باشند؟

بله – کلیه خریدهایی که به میزان حداقل 12 سکه/الماس در هر مرحله از خرید باشند، شامل این طرح می باشند.
به عنوان مثال: اگر اقدام به خرید بسته 200 سکه به مبلغ 50000 تومان نمایید، که با علامت 10% سکه اضافه نشان داده شده است، در صورتی که خوش شانس باشید و خرید شما جزو مضربی از 5 باشد، شما به جای 220 سکه، دو برابر آن (معادل 440 سکه) را هدیه خواهید گرفت.
توجه: از آنجایی که این طرح ویژه برای برخی از بازی های خارجی (در سرورهای غیر ایران) که در حالت آزمایشی (Beta) هستند در نظر گرفته نشده است، در صورت خرید سکه یا الماس به هر تعداد، به همان میزان عادی سکه/الماس دریافت خواهند کرد.

 

شما همواره درباره سکه یا الماس صحبت کردید. این طرح ویژه برای بازی های دیگر که واحد ویژه آنها موارد دیگری مانند قالب طلا، زغال سنگ یا غیره است چگونه است؟

این طرح برای همه واحدهای ویژه بازی ها است. بنابراین تنها مختص سکه یا الماس نمی باشد. در توضیحات داده شده جهت سادگی در بیان تنها سکه یا الماس ذکر شده است.

 

اگه من از طریق انتقال بانکی اقدام به خرید کنم که ممکنه مدت زمان بیشتری طول بکشه تا خرید من تایید بشه یا به دلیل مشکل فنی مبلغ پرداختی من دیرتر توسط شما دریافت بشه، چه اتفاقی برای من میفته؟

نگران نباشید. اگر شما تا قبل از اتمام این طرح پرداختی داشته باشید و جزو برندگان خوش شانس ما باشید که در این طرح برنده شدین، به محض تایید مبلغ توسط ما، دوبرابر سکه یا الماس خریداری شده به صورت خودکار به اکانت تان اضافه خواهد شد. حتی اگر مدت زمان انجام این پروسه از مهلت تعیین شده این طرح ویژه گذشته باشد.

 

در صورتی که سوال بیشتری در خصوص این طرح ویژه داشتم چیکار کنم؟

کافیه یک پیغام به بخش پشتیبانی بازی های آپجرس به آدرس زیر ارسال کنی: https://support.upjers.com تیم پیشتیبانی آپجرس همواره آماده پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات شماست.